Sela

Multi-Cloud Cyber Security - קורס סייבר

זו ההזדמנות שלכם ללמוד את קורס הסייבר המקיף ביותר ולהיות מומחי סייבר  

ההרשמה טרם נפתחה, לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים

תיאור המסלול

למי זה מתאים?

מה לומדים?

תנאי קבלה

פרטים נוספים

מסלול זה הוא "חוד החנית" בכול הנוגע לניהול, הגנת סייבר ואוטומציה בסביבת ה-cloud
 תוך שילוב סביבת העבודה המקומית on-premises
"ענן" הוא מערכות מחשוב אשר מוצעות על ידי אירגוני ענק כדוגמת מיקרוסופט, גוגל, אמזון ועוד, אשר מיועדת לארגונים, מערכות אלו מאפשרות לארגון לבחור את מה שנידרש עבורו בתחום המחשוב, לדוגמה, כוח מחשוב,
מערכות הפעלה, תוכנות, יישומים, בינה מלאכותית ועוד, כל זאת תוך תשלום על רק מה שנצרך ולא מעבר לכך

שאלות נפוצות

אם נחשב את שכר הלימוד לשעה, ניווכח כי מחיר הקורסים במכללת סלע אינו יקר יחסית למכללות אחרות. כך לדוגמא (נכון לכתיבת שורות אלו), מחיר קורס תכנות הוא 35,000 ₪ והוא כולל 1,165 שעות, מחיר קורס בדיקות תוכנה – QA הוא 24,000 ₪ והוא כולל 636 שעות. בנוסף סלע מעניקה מלגות לימודים המוזילות את מחיר הקורסים בצורה משמעותית. בסלע היקף שעות הלימוד גבוה בהרבה בהשוואה למכללות אחרות ולכן גם המחיר גבוה יותר. הוותק הרב, והניסיון שנצבר עם השנים, הוכיח כי לא ניתן להסתפק בלימודים שטחיים העונים על דרישות המינימום בתעשייה. ואין חכם כבעל ניסיון – לסלע ניסיון של שלושה עשורים בהיי-טק! על מנת לבלוט ולהיות מוביל בתחום עליך ללמוד את החומר לעומק ולהתמצא בכל אשר תידרש לעסוק בו בעתיד. בוגרי מכללת סלע מוכרים כמקצוענים ומבוקשים בתעשייה.

מכללת סלע הינה מרכז הדרכה מוסמך ושותף זהב של חברת Microsoft בתחומי פיתוח התוכנה. מרכז הדרכה של ארגון הבודקים הבינלאומי ISTQB בתחום בדיקות התוכנה QA. מרכז הדרכה בינלאומי מוסמך של חברת Adobe בתחומי הגרפיקה, הווידאו והעיצוב הדיגיטלי. ומרכז הדרכה בינלאומי מורשה של חברת Autodesk בתחומי הדמיות המחשב, אנימציה ממוחשבת ותלת מימד. בוגרי סלע המסיימים לימודיהם בהצלחה מקבלים הסמכה בינלאומית בכפוף לעמידה בדרישות המקצועיות של הקורס, הצלחה במבחני ההסמכה ו/או בפרויקטי הגמר.

כן! מכללת סלע מעניקה מגוון מלגות ל-סטודנטים וסיוע ל-חיילים משוחררים. להלן חלק מהמלגות והמבצעים הנכונים לזמן כתיבת שורות אלו: חיילים משוחררים (עד 5 שנים מתום השחרור משירות חובה ולמשרתים בשירות מילואים משמעותי, עד 10 שנים מתום השחרור) נהנים מהנחה של 6,000 ₪ עד 10,000 ₪ בשכר הלימוד. ישנן מלגות כניסה ועידוד ללימודים, לסטודנטים שהינם אקדמאים מצטיינים ולאקדמאיים במדעים מדויקים. ישנה מלגת חבר מביא חבר. יש הטבות לנרשמים במסגרת הימים הפתוחים. מלגה מיוחדת לנרשמים למבדק התאמה ופגישת יעוץ דרך אתר האינטרנט של המכללה. מלגה לסטודנטים מצטיינים במהלך הלימודים (בבית הספר למקצועות התוכנה). את ההגדרות המדויקות לזכאות ניתן למצוא בתקנון הלימודים של מכללת סלע.

מטרתנו לאפשר יחס אישי לכל תלמיד, הן במהלך השיעור והן במטלות השונות הנדרשות מהסטודנט. לכן מספר הסטודנטים בכיתה משתנה בין קורס לקורס והוא נע בין כ-15 ועד ל-30. ברוב הקורסים אין יותר מ-24 סטודנטים בכיתה.

מעל ל89% מבוגרי קורס תכנות וקורס בדיקות תוכנה - QA עובדים! רובם ככולם בהיי-טק. לכ-15% מהבוגרים מציעים עבודה בבית התוכנה של סלע (פרויקט סטאר ופרויקט יהלום). מעל 85% מבוגרי קורס סייבר עובדים! ומעל ל-81% מבוגרי קורס עיצוב גרפי עובדים! סלע אינה מתחייבת למציאת עבודה בתום הלימודים אך מסייעת לבוגרים (בהתאם להסמכה) למצוא עבודה. בתום הלימודים מוצעת לסטודנטים סדנה למציאת עבודה, כתיבת קורות חיים ומעבר ראיון אישי ומקצועי.

מכללת סלע הינה מרכז הדרכה מוסמך של מספר חברות בינלאומיות מובילות ביניהן: חברת Microsoft, חברת Adobe וחברת Autodesk. המכללה היא גם שותף זהב לנושאי הדרכה של חברת מיקרוסופט. הלימודים במכללת סלע אינם מוכרים ע"י המל"ג הישראלי כלימודים אקדמאיים. יחד עם זאת אוניברסיטאות מובילות בעולם (אך לא בארץ) הכירו לעשרות בוגרי מכללת סלע בלימודים במכללה כחלק מלימודי התואר הראשון אצלם (בין 66% ל-80%) ואפשרו להם להשלים את לימודיהם ולקבל תואר אקדמי מוכר בכל העולם.

הקורסים במכללת סלע מאפשרים לרכוש מקצוע טכנולוגי מעניין, דינמי וחדשני ברמה הגבוה ביותר. מטרתם של לימודי תואר באוניברסיטאות ובמכללות האקדמיות הינה יותר מחקר אקדמי ולימודי תיאוריה. בסלע הלימודים מותאמים לחידושים הטכנולוגיים ומושם דגש על מקצועיות בהתאם לדרישות שוק העבודה. בסלע קיצצנו בלימודי המתמטיקה והפיסיקה והתמקדנו בהרחבת נושאים מקצועיים-טכנולוגיים, שיאפשרו לבוגר נקודת זינוק טובה יותר לקריירה מבטיחה. אומנם גם במכללת סלע לומדים תיאוריה, אך בניגוד לאוניברסיטה, בסלע התיאוריה נלמדת בהקשר הטכנולוגי והיא תמיד מלווה בפרויקטים מעשיים. נוסחת ההצלחה ושיטת הלימודים הייחודית של מכללת סלע הוכיחה את עצמה שוב ושוב. בוגרי המכללה מצליחים להשתלב בחברות המתקדמות במשק בתפקידים מאתגרים ומצליחים להתקדם לתפקידי ניהול ואף ניהול בכיר. על פי אתר לינקדאין אחוז בוגרי סלע שהגיעו לתפקידי ניהול ולמדו בקורס פיתוח תוכנה דומה לאחוז מבין בוגרי תארים אקדמיים. לקריאה נוספת על לימודי תואר או לימודי תעודה.

הקורסים במכללת סלע מאפשרים לסטודנטים לרכוש מקצוע טכנולוגי מעניין, דינמי, חדשני ברמה הגבוהה ביותר. לימודי תואר באוניברסיטאות ובמכללות האקדמיות מטרתם יותר מחקר אקדמי ולימודי תיאוריה. בסלע הלימודים מותאמים לחידושים הטכנולוגיים ומושם דגש על מקצועיות בהתאם לדרישות שוק העבודה. כנהוג בתארים האקדמיים בישראל, יותר ממחצית הלימודים עוסקים בפן התיאורטי של התחום, הקשורים בצורה רופפת ביותר לתואר הנלמד. תרומתם של לימודים אלו לעתידו המקצועי של הסטודנט היא אפסית. מדובר בבזבוז זמן וכסף יקרים! בסלע קיצצנו בלימודי תיאוריה והתמקדנו בהרחבת נושאים מקצועיים ופרקטיים לעבודה, שיאפשרו לבוגר נקודת זינוק טובה יותר לקריירה מבטיחה בתום לימודיו. אומנם גם במכללת סלע לומדים תיאוריה, אך בניגוד לאוניברסיטה בה התיאוריה היא מטרה בפני עצמה והיא נלמדת פעמים רבות במנותק מהמציאות הטכנולוגית, בסלע התיאוריה נלמדת בהקשר הטכנולוגי והיא תמיד מלווה בפרויקטים מעשיים. נוסחת ההצלחה ושיטת הלימודים הייחודית של מכללת סלע הוכיחה את עצמה שוב ושוב. בוגרי המכללה (ללא תואר) מצליחים להשתלב בחברות המתקדמות במשק, בתפקידים מאתגרים ומצליחים להתקדם לתפקידי ניהול ואף ניהול בכיר. על פי אתר לינקדאין אחוז בוגרי סלע שהגיעו לתפקידי ניהול ולמדו בקורס פיתוח תוכנה, בקורס הנדסת תוכנה, בקורס בדיקות תוכנה - QA, ובקורס סייבר גבוה יותר מאחוז בוגרי תארים אקדמיים.

בסלע ניתן יחס אישי לכל תלמיד, לכן כאשר הנך מחסיר שיעור עומדות בפניך אלטרנטיבות שונות. בחלק מהקורסים תוכל לצפות בשיעורים מוקלטים ONLINE, כלומר לצפות בקורס דרך האינטרנט ולהשלים את השיעור בנושא שהחסרת. לרשות הסטודנטים עומדים פורומי לימודים ONLINE, המאפשרים העלאת שאלות וקבלת תשובות על-ידי סטודנטים אחרים או על-ידי המרצים הרלוונטיים. בקורסים אחרים ניתן לשלוח דוא"ל למרצה או למתרגל עם שאלות ולקבל הנחיות ספציפיות כיצד להשלים את החומר. במידה והנך יוצא לתקופת מילואים ממושכת יש באפשרותך להגיש בקשת סטודנט ולקבל מהמזכירות האדמיניסטרטיבית מספר אופציות להשלמת החומר הנלמד, כגון – הצטרפות לקבוצת לימודים אחרת, השתתפות בשיעורי השלמה (במידה ומתקיימים) וכד'. מעבר לכך אם ברצונך לצאת לחופשה ממושכת, מכללת סלע מאפשרת לך הקפאת לימודים (עד שנה) ולהמשיכם מהמקום בו הפסקת במסלולים עוקבים (בכפוף לתקנון הלימודים).

סלע היא המכללה הוותיקה והמקצועית ביותר ללימודי היי-טק בישראל. כל סגל המרצים הבכיר של מכללת סלע עובד בתעשיית ההי-טק בתפקידי מפתח. הדבר מבטיח כי בסלע לומדים ברמה הטכנולוגית הגבוהה ביותר, הן בהשוואה למכללות אחרות והן בהשוואה לאוניברסיטאות. במכללת סלע שמים דגש רב על השירות לתלמיד והיחס האישי, החל מתהליך ההרשמה ובמהלך הלימודים. סביבת לימודים נעימה, חומרי לימוד ועזרי לימוד ברמה גבוהה, סביבת מחשוב ותמיכה אדמיניסטרטיבית הם רק חלק מהמרכיבים ההופכים את הלימודים בסלע לחוויה.

כל מסלולי ההסמכה בסלע נפתחים אחת לחודש וחצי-חודשיים במתכונת לימודי ערב ואחת לחצי שנה במתכונת לימודי יום.

הקורסים המובילים הם: קורס תכנות – הנדסת תוכנה, קורס בדיקות תוכנה – QA, קורס סייבר, קורס עיצוב גרפי, קורס גרפיקה ממוחשבת, קורס אנימציה ותלת מימד, קורס MAYA. היצע הקורסים מתעדכן בצורה שוטפת וכדאי להתעדכן. הקורסים נלמדים במסגרת שלושה בתי ספר: בית הספר למקצועות התוכנה, המלמד קורסי היי-טק: קורס פיתוח תוכנה וקורס בודק תוכנה, בית הספר לתשתיות ואבטחת מידע, המלמד קורסי סייבר במגוון הסמכות ובית הספר לגרפיקה ומולטימדיה המלמד קורס גרפיקה ממוחשבת, קורס אנימציה, קורס עיצוב גרפי וקורס MAYA.

6673

חברות הייטק בישראל

300

מרכזי מחקר ופיתוח בינלאומיים

15

מיליארד ש"ח השקעות בהייטק ב-2022

1

את/ה - הכוכב הבא בהייטק