לפניכם תוכנית הלימודים בעברית שנוצרה באופן אוטומטי. לקריאת הגרסה המקורית באנגלית

 

תיאור
בדיקות אלה בימים נחשב נושא סקסי עבור מתכנתים. מי חשב על זה? אבל מה עושה עבור בדיקות יחידה טובה (GUTs)? יש יותר בדיקות יחידה יעילה מאשר רק לדעת את תחביר הטענה של מסגרת. בדיקה מייצגת צורה של תקשורת, וככזה, היא מציעה רמות מרובות צורות משוב, לא רק זיהוי פגם בסיסי. בדיקות יחידה יכולות לספק ביטחון בקוד הקיים ולתמוך ביכולת קוד קודקור עם התפתחות הפיתוח. כדי לעבוד ביעילות עם בדיקות יחידה נדרש הבנה של אילו צורות משוב ותקשורת מוצעים על ידי בדיקות, ואילו סגנונות מעודדים או מעלים תכונות כאלה. הדרך הטובה ביותר להעריך כיצד פועלת בדיקה מונעת ומבחינת ההרגשה היא לעשות זאת בפועל, להבין את העקרונות שהיא מגלמת. קורס זה בן יומיים משתרע על הרצאות ותרגילים.

 

קהל יעד
מפתחים, אדריכלי תוכנה ומובילי צוות

 

לימודי Test-Driven Development
סילבוס תוכנית הלימודים - מבנה ונושאים

 

מודול 1: בדיקת מתכנתים

מודול 2: בדיקות יחידה טובה

מודול 3: גישת בדיקה

מודול 4: יותר GUTs

מודול 5: האזנה לבדיקות שלך

מודול 6: בדיקה מונעת הפרדה

 

דרישות קדם

מרגיש נוח עם ++C,  אבל מיומנויות מתקדמות ב ++C לא נדרשות. לא מניחים ניסיון בבדיקות יחידה, אבל יכול להיות מועיל.

 

מטרות הקורס - מה תיידעו לעשות בסיום הלימודים

 

מעריכים את היתרונות של בדיקות ככלי עיצוב ולא רק טכניקת הפחתת פגם. להכיר מה מעורב בכתיבת בדיקות יחידה טובה (GUTs) להבין את ההשלכות של ניהול התלות על בדיקות קוד איכות. להיות מסוגל להבין דרך ולדעת כיצד ליישם הבדיקה הראשונה ואת הבדיקה לאחר גישות לכתיבת בדיקות.


חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »