לוחמת הסייבר היא תופעה חובקת עולם ובעלת מאפיינים משולבים, כשבסיסה, איום תמידי על מידע שנמצא אצל גורם יריב, בין אם מדיני, פוליטי או עסקי.

לכל גוף יש את האינטרסים שלו והמידע שהוא מחזיק, הוא למעשה בסיס הכוח שלו.

 

ארגונים מטיבם מתחרים, בין אם בזירה המדינית, הפוליטית והעסקית.

ארגונים היו שמחים לשים יד על המידע של היריבים שלהם ויהיו מוכנים להשקיע בכך מאמצים וכסף רב.

ולכן, בראש ובראשונה הבחירה של ארגון היא לשמור על המידע שלו, שכן אם הוא ייחשף, הוא יפגע אנושות.

דוגמה למידע שמוחזק במערכות: מפרטים טכניים, דו"חות כספיים, פיתוחים, רעיונות ודרכי פעולה עתידיות. לכן, אם חברה מתחרה משיגה את אותו מידע, היא יכולה לייצר פעולות נגד ולייצר פגיעה אנושה.

בתחום המדיני אנו רואים מלחמות סייבר כבר שנים ארוכות, כשגם בישראל נפגעו מספר גופים מפגיעות של האקרים מהעולם. לכן, יש צורך גדול מאוד באנשי הגנת סייבר טובים שיעמדו על המשמר.

התפקיד של אנשי הסייבר הוא למצוא את ההגנה הטובה ביותר למידע, אם בהצפנה, אם בקידוד, גם בלכידה וגם בהטעיה.

תחום הסייבר מטבעו מאוד דינמי לכן, יש להישאר עם היד על הדופק כדי להתמודד עם כל אותם מבקשי רע. כדי להיכנס לתחום הסייבר המבוקש, יש לקבל את ההכשרה הנכונה, שנמצאת בדרך כלל בקורסים ייעודיים.


ללמוד מהאנשים המתאימים

כיום, יש קורס הגנת סייבר שיכול לתת לאנשים עם רקע כללי במחשבים את כל הכלים להיות אנשי סייבר טובים שיצליחו להעמיד הגנות ראויות אל מול כל האיומים הקיימים. קורס סייבר טוב כולל מדריכים מקצועיים ומנוסים בתחום, אשר כבר חוו התמודדות מול איומים בזמן אמת והצליחו לגבור על אותם גופים זדוניים במו ידם.

בכל קורס מגן סייבר יש הרבה מאוד אפשרויות תעסוקה והתמחות, שכן התחום הוא מסועף ומורכב מאוד. יש סוגים שונים של הגנות הנוגעים לתוכנות וחומרות, ואפשר לייצר הרבה מאוד פעולות מנע כדי למנוע בעיות בעתיד. יש גם מגוון רחב מאוד של קורסים וכאשר מחפשים אחר קורס סייבר מומלץ יש לעבור התייעצויות ולראות היכן אפשר לקבל את השירות הטוב ביותר.

מעוניינים לרכוש כלים בתחום הגנת סייבר שיאפשרו לכם להשתלב בתחום הזה באופן מקצועי? רוצים לעבוד בהייטק, להתחיל מגבוהה ולהגיע רחוק? אם כן, מכללת סלע, חלק מבית התוכנה של סלע, המפתח עשרות פרויקטים חדישים ובינהם, עבור Microsoft העולמית, את ערכות הלימוד המקצועיות – MOC – היא הכתובת הנכונה עבורכם.


לסקירת הקורסים והמסלולים השונים המוצעים לכם, לחצו כאן או התקשרו ל – 03-6176666

חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »