רובנו מקשרים את המילה "אבטחה" לשמירה על אנשים במוסדות ציבוריים או פרטיים, אך לא רק על אנשים או מוצרים צריך לשמור, אלא גם על מידע. כולם יודעים שמידע שווה הרבה כסף, וכל חברה אשר רוצה להתקיים ולהישאר רווחית, צריכה לדעת לשמור על המידע שלה בכל תחום – בין אם זה בתחום הפיתוח, הכספים ואפילו המידע שנאגר על מתחרים. לכן, צריך לדעת לשמור על החומרים הללו מוגנים מפני יריבים ואנשים המחפשים לפגוע.

בניגוד לעבר, אז היו החומרים מוחזקים בעותקים קשיחים, כיום כל החומרים נמצאים על דיסקים קשיחים. אותם דיסקים, גם לאור החיבור שלהם לאינטרנט, חשופים לפריצות ולפגיעות מסוגים שונים בכל עת. לכן, בעלי מקצוע מנוסים שיבנו חומות ומבצרים סביב החומרים הללו וימנעו את הגישה אליהם. כולנו יודעים שהגנה זו מבוססת על הרבה יותר מסתם הקשה של סיסמה.

ניהול ואבטחה של מידע אלו תחומים שקשורים אחד לשני, אך הם לאו דווקא דומים. חשוב מאוד להתמקצע כדי לדעת היכן לשים את המידע, מתי להעביר אותו, לבחור מערכות אשר יגנו עליו ובאופן כללי, כיצד שומרים עליו כמו שצריך. ביצוע קורס אבטחת מידע טוב הוא קריטי לתהליך הזה, שחייב להסתיים בכך שלבוגר יש את כל הכלים להתמודד עם שלל האיומים שקיימים כיום בחוץ.


אינטרס משותף

כאשר רוצים ללמוד קורס ניהול אבטחת מידע יש לראות שבוחרים בקורס הנכון. התחום הזה הוא מורכב ומסועף מאוד, ויש להתמקצע ולהתמקד בדברים החשובים. חשוב גם להתחבר לתחום ולראות שהוא מתאים ולשם כך, עדיף לבצע ייעוץ מקצועי עם אנשים בתחום ההייטק. יש חברות שמסייעות בכל הנושא של הכוונה ולימודים, ולאליהן כדאי לפנות.

כאשר בוחנים את הנושא של קורס אבטחת מידע מחיר ועלויות, רואים שהתמורה עולה על ההשקעה פי כמה. בתחום שחי על טרנדים ופיתוחים שונים, צריך להישאר עם היד על הדופק, והקורס מלמד לא רק כיצד להתמודד עם איומים קיימים, אלא גם כיצד להתעדכן ולהישאר צעד אחד לפני אותם אנשים שמחפשים לפגוע בחברה. האינטרס צריך להיות ברור לכולם – איש האבטחה שומר על המידע הרב על מנת שהארגון ישרוד בהווה ובעתיד.

מעוניינים להשתתף, בקורס אבטחת מידע וחשובה לכם המסגרת האיכותית, אופי השיעורים וגם רמת מקצועיותם של המרצים והמורים? רוצים לעבוד בהייטק, להתחיל מגבוהה ולהגיע רחוק? אם כן, מכללת סלע, חלק מבית התוכנה של סלע, המפתח עשרות פרויקטים חדישים ובינהם, עבור Microsoft העולמית, את ערכות הלימוד המקצועיות – MOC – היא הכתובת הנכונה עבורכם.


לסקירת הקורסים והמסלולים השונים המוצעים לכם, לחצו כאן או התקשרו ל – 03-6176666

חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »