רווח גדול מגיע תמיד אחרי השקעה גדולה. לרוב, אין קיצורי דרך ואנשים שרוצים לקצור את הפירות צריכים קודם כל לזרוע את הזרעים. בעולם המקצועי, יש צורך ברור להתמקצע ולקבל כלים ייעודיים שיעזרו בכל סוג של עבודה. הצורך הזה רק הולך וגדל בעולם ההייטק, שמציע מגוון רחב של תפקידים אבל דורש גם התמקצעות ומומחיות. לא צריך להיות גאון מחשבים כדי לעבוד בהייטק, אלא פשוט להיות אסרטיבי, מכוון מטרה, ובעיקר מקצועי בסוג העבודה הספציפי שמתאים לכם באופן אישי.

את הכניסה המקצועית לעבודה בהייטק חשוב לעשות במסלול לימודים מעשי, המחובר לטכנולוגיות החדישות ביותר, עם מרצים הבאים והמחוברים ל-"שטח". מסלולי לימודים כאלו מוצאים אך ורק במכללות פרטיות בכירות.  אומנם רבים נוהרים למכללות אקדמיות לצורך קבלת תואר ורואים בתואר מקפצה לעולם הייטק. אבל המציאות בימנו שונה לחלוטין!  מסלולי הלימוד במכללות פרטיות מעניקים כלים פרקטיים ועוסקים בטכנולוגיות חדישות. לאומתם המכללות האקדמיות, המחויבות על-פי חוק ללמד לפי תוכניות לימוד מיושנות מלמדות הרבה מבואות וחומרים לא רלוונטיים כגון מתמטיקה ברמה גבוהה, פיסיקה וכימיה, נושאים מעניינים וחשובים כשלעצמם, אך נושאים שתורמים מעט מאוד, אם בכלל, למסלול הקידום בעולם הייטק. יתרה מכך ישנם נושאים שאינם נלמדים כלל באקדמיה, נושאים כגון קורס QA או קורס סייבר הינם כמעט לחלוטין מחוץ לסילבוסים האקדמיים ואם הם מופיעים בהם, הם נלמדים בתמציתיות ובצורה מאוד תיאורטית. חשוב לדעת שבימנו, מועמד לעבודה בחברת הייטק נבחן בראש וראשונה לפי הידע המקצועי שלו, יכולתו "להיכנס לעניינים" במהירות ולתרום מידית לצוות הפתוח. המכללות הפרטיות, שאינן כפופות לחוקי המל"ג (המועצה להשכלה גבוהה) מביאים את הבוגרים להיות מוכנים לעבודה בחברות המובילות במשק. אבל חשוב לבדוק ולהשוות, היות ששוק המכללות הפרטיות אינו מפוקח, ישנן מכללות ברמות שונות ומגוונות. חשוב לבחור במכללה הנכונה, המנוהלת על ידי האנשים הנכונים, עם צוות מרצים מוביל והמחוברת היטב לשוק העבודה בהייטק. ולכן, חשוב לבצע סקר שוק, לקבל ייעוץ ולבחור את המסלול המתאימים ביותר.

למרות שהעלות של קורס QA לדוגמא נראית גבוהה, בהשוואה לעלות של תואר היא לא. כאמור, כדי להתקבל לעבודה בחברת ההייטק, צריך ללמוד קורס מתאים. כיום יש הרבה קורסים שמותאמים לצרכים של חברות ההייטק, כולל קורסי תכנות, אנימציה ו-QA. אחד התחומים היותר מבוקשים הוא תחום ה-QA, שהוא מקיף, יצירתי, פחות טכני מתחום התכנות ונדרש בכל חברת הייטק, קטנה כגדולה.


להתברג גבוה

לשאלה כמה עולה קורס QA אין תשובה אחת. טווח המחירים נע בין 15,000 ₪ לקורס מאוד בסיסי לכ-25,000 ₪ להסמכה מקיפה. לכל מכללה יש את הקורס שלה, עם המרצים שלה ומה שהיא מעניקה לתלמיד. לכן, חשוב לערוך סקר שוק כאשר בוחנים אפשרות של לימודים במסגרת קורס QA כמה עולה והאם כדאי להשקיע צריכות להיות שתי נקודות שיש לבחון במהלך בדיקה זו.

ברוב המקרים, ההשקעה מחזירה את עצמה מהר, ואם מפגינים אסרטיביות וידע, אפשר להתברג במהרה בצמרת החברות הללו ולהרוויח כסף גדול, תוך כדי מיצוי עצמי ועם תנאים טובים ופינוקים במקום העבודה.

מעוניינים להשתלב בתחום בדיקות תוכנה, QA, מחפשים מסגרת לימודים מקצועית ואיכותית? רוצים לעבוד בהייטק, להתחיל מגבוהה ולהגיע רחוק? אם כן, מכללת סלע, חלק מבית התוכנה של סלע, המפתח עשרות פרויקטים חדישים ובינהם, עבור Microsoft העולמית, את ערכות הלימוד המקצועיות – MOC – היא הכתובת הנכונה עבורכם.


לסקירת הקורסים והמסלולים השונים המוצעים לכם, לחצו כאן או התקשרו ל – 03-6176666

חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »