ארגונים מסוגים שונים, קטנים ועד גדולים כבר הפנימו כי - למידע יתרון עסקי מובהק, ויותר מכך, מידע עסקי מובהק שווה כסף והרבה.

כל המידע שמחזיקה חברה, שכולל את המפרט הטכני של המוצר, הפיתוחים העתידיים, החשבונות, הכספים ועוד, שווה הרבה מאוד, ולכן יש להגן עליו בהתאם.

כיום, מרבית המידע לא מוחזק בעותקים קשיחים ובתוך כספות, אלא הוא מאוחסן באופן דיגיטלי על מחשבים. לכן, תחום אבטחת הסייבר הוא חשוב ביותר לקיומה של כל ארגון.

לא פעם אנו קוראים בעיתונות על מוסדות וחברות שונות שחוו פריצות אל המערכות שלהן והפסידו המון כסף או מידע חשוב. יש לא מעט דוגמאות על חברות שהתמוטטו בגלל פריצות טכנולוגיות ולכן, יש להיזהר ולנקוט בכל אמצעי הבטיחות. תחום אבטחת הסייבר הפך מבוקש מאוד כיום, כדי להיכנס לתחום, יש ללמוד אותו במקום הנכון.

כיום, יש מגוון רחב של אפשרויות ללמוד סייבר בצורה מקצועית ואפשר לראות כיצד מיישמים זאת במערכות של שונות.

כאשר מתחילים לימודי אבטחת סייבר מכירים את התחום ומבינים כי יש צורך להכיר, להבין, לשלוט ולתכנן מגוון פתרונות על תשתיות הגנה שונות, לדוגמה: פיירוול, מערכות התראה, חקירה, תקנים ועוד, אל מול מגוון רחב של איומים שמגיעים מחברות מתחרות ואנשים שרוצים לגרום נזק.

יש צורך לדעת לאחסן את המידע בצורה נכונה, לסווג אותו, להגן עליו באמצעים שונים ורמות שונות תוך שימוש לדוגמה בהצפנה, על מנת להתמודד עם האיומים השונים.


מתפתח ומתקדם

תחום הגנת הסייבר, בדיוק כמו תחומים טכנולוגיים אחרים, הוא מתפתח ומתקדם בקצב מהיר, ולכן יש להישאר עם היד על הדופק.

לימודי סייבר מעניקים את האפשרות להתעדכן בטרנדים החדשים ביותר אבל לא רק, לימודים טובים בתחום מייצבים יכולת אצל הלומד להתקדם וללמוד עצמאית בעתיד אל מול כול חידוש בתחום.

הגנת סייבר חובקת תחומים רבים: אנשים, ציוד, רכש, כספים, תוכנה וחומרה במגוון רב של התקנים וסביבות, הלומד חייב להכיר את כלל המרכיבים ושילובם.

לימודי סייבר מעניינים אתכם? אתם רואים את עצמכם עוסקים בתחום זה בעתיד הקרוב? רוצים לעבוד בהייטק, להתחיל מגבוהה ולהגיע רחוק? אם כן, מכללת סלע, חלק מבית התוכנה של סלע, המפתח עשרות פרויקטים חדישים ובינהם, עבור Microsoft העולמית, את ערכות הלימוד המקצועיות – MOC – היא הכתובת הנכונה עבורכם.


לסקירת הקורסים והמסלולים השונים המוצעים לכם, לחצו כאן או התקשרו ל – 03-6176666

חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »