אחד האלמנטים הכי חשובים לכל חברה זוהי האיכות של המוצרים או השירות אותם היא מספקת. יש הרבה חשיבות למעטפת של הפרסום, השיווק, התמחור והשירות הכללי ללקוח, אך בסופו של דבר, כדי שהלקוח יהפוך ללקוח חוזר, הוא צריך לקבל מוצר איכותי ועמיד לאורך זמן. לכן, תחום בדיקת האיכות, או ה-QA (Quality assurance) הוא חשוב מאוד בכל חברה שהיא, ובמיוחד בחברות הייטק.

חברות הייטק אשר מוציאות החוצה אפליקציות, אתרים או תוכנות, בונות על כך שהמשתמש יקבל חוויה נעימה ונוחה אשר תגרום לו לחזור לשימוש חוזר, להירשם לשירותים נוספים כמו קבלת פושים ובאופן כללי, לגרום לו לרצות שלא לעזוב את המוצר ולא לזנוח אותו. הפיתוחים של חברות הטכנולוגיה, בהיותם חדשים וחדשניים מתחילים, מטבע הדברים, עם באגים ובעיות, ולכן, יש צורך באנשי QA שיבדקו את המוצר, את התקלות ואת התלונות הנפוצות, על מנת להוציא מוצר ראשוני טוב וגרסאות איכותיות יותר בעתיד.

תחום ה-QA מבוקש מאוד כיום ואנשים העוסקים בתחום יכולים לשדרג את העבודה שלהם ולהגיע להישגים נאים מאוד אם ילמדו בצורה נכונה. בעוד שרבים מחפשים בגוגל קורס QA עלות ומחירים, כדי להיכנס לתחום בצורה טובה, יש ללמוד בקורס QA טוב ומקצועי, בעל מוניטין בהיטק, אשר ייתן את הדגשים על העבודה והשלכותיה על החברה. כאשר מבררים רק לגבי קורס QA מחיר מפיקים מכך תועלת מועטה בלבד. בהסמכה רצינית לומדים בין היתר כיצד אנשי ה-QA אנשים אחראים הן על הביצועים של המוצר והן על מה שהחברה משדרת כלפי חוץ.


תמחור משתנה

אנשים אשר מבררים על קורסים בנושא הייטק בכלל ו-QA באופן ספציפי רוצים להבין את טווח המחירים. מחיר קורס QA משתנה בהתאם לסוג הקורס, האם הוא מספק הסמכה רשמית של מדינת ישראל, האורך שלו ומה החומר הנלמד. כאשר מחפשים אחר קורס QA מחירים ועלויות רואים שהעלות נעה סביב כ-15,000 ₪ לקורס בסיסי, ועד כ-25,000 ₪ לקורס מקיף ורציני. אנו ממליצים שלא להתפשר! ההפרש של 10,000 ₪ שנראה במבט ראשון כמהותי, הופך להיות זניח, אם הקורס הרציני מעניק כלים טובים יותר, שיאפשרו לדוגמא התחלת עבודה במשכורת של אפילו 1,000 ₪ יותר. הרי אחרי כשנה הלומדים מחזירים לעצמם את ההשקעה והם נותרים עם כלים שיעזרו להם להתקדמות טובה ומהירה יותר בקריירה שלהם.

בשלב הראשון, מחפשים בגוגל קורס QA השוואת מחירים. אבל השוואת תכנים, מוניטין, טיב התעודות שמקבלים ובייחוד המלצות בוגרים הן השוואות הכרחיות וכדאי לבחון את האפשרויות השונות, כמו גם את ההבדלים ביניהן. לכל קורס QA מחירים משלו, אך גם דרישות שונות והבטחות שונות. בבירור אחר קורס בדיקת תוכנה QA מחיר לאדם אפשר לראות התמחויות שהן יותר ספציפיות ולכן עלות קורס QA היא מאוד רלוונטית לתקופה, למקום ובעיקר לתוכן.

תחום ה – QA מעניין אתכם ואתם רואים את עצמכם משתלבים בו? לימודים איכותיים, מרצים מובילים, אווירה מקצועית ואפשרויות תשלום נוחות הם פרמטרים שחשובים לכם? רוצים לעבוד בהייטק, להתחיל מגבוהה ולהגיע רחוק? אם כן, מכללת סלע, חלק מבית התוכנה של סלע, המפתח עשרות פרויקטים חדישים ובינהם, עבור Microsoft העולמית, את ערכות הלימוד המקצועיות – MOC – היא הכתובת הנכונה עבורכם.

חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »