סדנה זו מלמדת כיצד לבנות תהליך שיפור מתמיד לשיטות הבדיקה של הארגון. שיטת ה-TPI פותחה בשנת 1999 על-ידי Tim Koomen and Martin Pol. הם זיהו 20 פרמטרים שונים בתהליך ה-QA, אשר יש לעבוד עליהם באופן מתמיד על מנת להגיע לשיפור עבודת ה-QA. מדובר בשינויים קטנים והדרגתיים, אבל עקביים. ארגון אשר ילמד להשתמש בשיטת TPI, ימצא שעבודת ה-QA שלו הופכת להיות יותר ויותר יעילה.

 

משך – יום אחד
 

קהל יעד – ראשי צוותי QA ומנהלי פרויקטי תוכנה

 

קורסי QA מומלצים נוספים

כלים-לתכנון-מתקדם-של-מערך-בדיקות-ואופטימיזציה, הרחבה-לבודק-תוכנה-Agile–המסלול-המהיר, הרחבת-AGILE-להסמכת-בודק-תוכנה-בסיסית, תקשורת-בין-אישית-ויכולות-הבעה-לבודקי-תוכנה, קורס-הכנה-להסמכת-בודק-תוכנה-בכיר, קורס-QA, סדנה-אינטנסיבית-להכנה-למבחן-CTFL, בדיקות-תוכנה-בעולם-הדיגיטלי-החדש-אוטומציה-DevOps-ומה-שמעבר, QA-מחקרי–בדיקות-תוכנה-על-ידי-חקר-המערכת, מדדים-ושיטות-הערכה-לביצוע-בדיקות-תוכנה-QA-איכותי, קורס-MTM–לימוד-כלי-הבדיקות-של-מיקרוסופט, קורס-Perl, הערכת-סיכונים-בתהליך-QA, אוטומציה-תוך-שימוש-ב-Ranorex, שיפור-תהליכי-ה-QA-בארגון, אוטומציה-לבודקי-תוכנה, קורס-בדיקות-אתרי-WEB, כתיבת-מפרט-בדיקות-איכותי

לרשימה של כל קורסי הייטק

 

תכנים

מבוא
מבוא - משתתפים
דגם TPI
תחומי תהליך עיקריים:
מבחן אסטרטגיה
מודל מחזור החיים
רגע של מעורבות
בדוק טכניקות מפרט
סביבת בדיקה
מחויבות ומוטיבציה
מבחן פונקציות & הכשרה
תרגילים
תרגיל למפות אזורי מפתח
ניתוח מקרה הערכה & הערכה
תרגיל כדי להעריך בקצרה את רמת הבשלות בתהליך הבדיקה שלך
תהליך יישום השינוי / היישום של המודל
יישום שינוי
קבל מודעות
זהה את אזור היעד
לבצע הערכה
הגדרת פעולות שיפור
גיבוש התוכנית
ליישם
להעריך
סיכום / השלבים הבאים
פרויקטים טייס - מתי? איפה? מה?
Q & A
דרישות
זה לא קורס מבוא על בדיקות תוכנה המשתתפים צריכים להיות הבנה טובה של בדיקות תוכנה המינוח, שיטות, טכניקות ותהליכים.
מטרות
להבין את העקרונות העיקריים של מודל TPI לשיפור תהליך הבדיקה
בצע הערכה בסיסית של תהליכי הבדיקה שלהם
הבן כיצד ליישם את מודל TPI.

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »