טכנולוגיית WCF נמצאת בשימוש כמעט בכל פלטפורמות הפיתוח של דוט נט: אפליקציות Windows, דפדפני אינטרנט, Windows Phone, יישומי צד שרת ו- Windows Azure. אבל האם תהית אי פעם איך WCF עובד? איך אתה יכול להרחיב את WCF לצרכים המיוחדים של הארגון שלך? כיצד לשלוט על דרך העבודה של WCF? כיצד לכוון אותו לשיפור ביצועים בפרויקט הספציפי שלך? בקורס זה אנחנו נצלול עמוק לתוך WCF, נבין את הרעיון של אירוח ושל הרחבה, ונלמד כיצד להתאים את שירותי WCF שלנו ללקוחות.

 

משך - 1 ימים

 

קהל יעד - קורס זה מיועד למתכנתים מקצועיים של דוט נט המשתמשים ב- Microsoft® Visual Studio בסביבת פיתוח גדולה. התלמידים צריכים להיות בעלי ניסיון רב ומעוניינים ללמוד לפתח יישומים בטכנולוגיית שירות SOA באמצעות WCF. התלמידים צריכים להיות משתמשים מנוסים של Microsoft Visual Studio

 

רישום לקורס

 

ליתר קורסי דוט נט מתקדמים

קורס-פיתוח-תוכנה-עם-WCF, קורס-פיתוח-שירותי-WEB-באז'ור, קורס-לינק, קורס-WCF-מתקדם, קורס-שיפור-ביצועי-תוכנה-מבוססת-DOT-NET, דיזיין-פטרנס-עבור-דוט-נט-וטכניקות-תכנות-מתקדמות, סדנה-לניפוי-שגיאות-בסביבת-דוט-נט, סדנה-לניפוי-שגיאות-ושיפורי-ביצועים-בסביבת-DOT-NET, קורס-EF, קורס-MEF-ניהול-הרחבת-הגדרות, ארכיטקטורת-לקוח-חכם-MVVM, תכנות-מקבילי-ואסינכרוני-ב-דוט-נט,

לרשימה של כל קורסי הייטק

 


  

תכנים בתרגום אוטומטי מאנגלית. לתכנית הקורס המקורית באנגלית

 

מעקב ואיתור
מוני ביצועים
Windows Management Instrumentation (WMI)
מעקב
יומני הודעות
ETW
כלים לרחרח הודעות
ביצועים
מצערת
ממריץ
מקביליות
ערכת נושא
שירותי סינכרון
פרוקסי בצד הלקוח ו- ChannelFactory <T>
פסק זמן, מגבלות ותצורות אחרות
אבטחה
אבטחה תחבורה
אבטחה הודעה
אימות שירות
התחזות
משלחת
הרחבת WCF
צינור שירות WCF
איפה אפשר להתערב?
כיצד אנו מפריעים?
איזו התנהגות מותאמת אישית ליצור?

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »