מודל התכנות של Microsoft .NET Manage Extensibility Framework. הוא תקן חדש עבור תוספות והרחבות לNET Framework. מדובר במודל מבוסס חוזים אשר מגדיר כיצד ההרחבות תעבודנה. לתוסף יש גבולות ברורים, מודל גילוי מוגדר היטב והגדרת חיים. MEF משולבת בהרבה תשתיות מיקרוסופט (כמו פריזמה 4.0, Visual Studio ועוד). הבנת MEF עשויה להיות חיונית בעת עבודה עם רכיבים אלה. קורס זה מציג את המודל ואת טכניקות היסוד. התלמיד ילמד כיצד להוסיף תוסף באמצעות Manage Extensibility Framework.

 

משך - 1 ימים

 

קהל יעד - הקורס מיועד למתכנתים, מנהל צוות פיתוח תוכנה ומנהל פרויקטים ואדריכלים שרוצים לדעת על האפשרויות של תקן הארכה החדש.

    

רישום לקורס

 

ליתר קורסי דוט נט מתקדמים

קורס-פיתוח-תוכנה-עם-WCF, קורס-פיתוח-שירותי-WEB-באז'ור, קורס-לינק, קורס-WCF-מתקדם, קורס-שיפור-ביצועי-תוכנה-מבוססת-DOT-NET, דיזיין-פטרנס-עבור-דוט-נט-וטכניקות-תכנות-מתקדמות, סדנה-לניפוי-שגיאות-בסביבת-דוט-נט, סדנה-לניפוי-שגיאות-ושיפורי-ביצועים-בסביבת-DOT-NET, קורס-EF, קורס-MEF-ניהול-הרחבת-הגדרות, ארכיטקטורת-לקוח-חכם-MVVM, תכנות-מקבילי-ואסינכרוני-ב-דוט-נט,

לרשימה של כל קורסי הייטק

  
תכנים בתרגום אוטומטי מאנגלית. לתכנית הקורס המקורית באנגלית

 

מה זה ניהול מסגרת הרחבה (MEF)
להכיר את MEF
הבנת הרעיון MEF
למה אנחנו צריכים את זה
מתי זה מתאים
איך להשתמש בזה
ייבוא
יצא
קטלוגים
מכולה
פתרון Composite (תרגול)
סילברלייט
קטלוג פריסה
תדגום
מדיניות יצירה
הופעה עצלה
ציווי לעומת הכרזה
מטה-נתונים
מהו מטא נתונים
מאפיין מותאם אישית
שיטות עבודה מומלצות

 

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »