קורס זה הינו קורס בסיסי המלמד על מסדי נתונים ועל תכנות בשפת SQL. נלמד מהו בסיסי נתונים? מממה הוא מורכב? כיצד בונים אותו? היכן הוא מאוחסן? כיצד מכניסים לתוכו נתונים וכיצד שולפים אותם בצורה יעילה? לבסוף נלמד כיצד מתוך שפת תכנות כגון #C ניתן לכתוב שאילתות ולגשת לנתונים. הקורס עוסק בשלל המושגים הבסיסיים הקשורים למסדי נתונים רלציוניים (Relational Data Bases) ומלמד כיצד לתכנן, להגדיר ולעבד עם בסיסי נתונים. הקורס מלמד את שפת התכנות SQL כשפה השולטת בתחום מסדי נתונים. בקורס ישנן דוגמאות רבות שמטרתן להביא את הלומד ליכולת למפות נכון את עולם הבעיה למסד נתונים יעיל. הקורס מציג את הנושא הן מבחינה תיאורטית והן מבחינה פרקטית-מעשית.

 

משך – 3 ימים
 

קהל היעד – תוכניתנים בעלי הכרות שם שפת תכנות אחת לפחות.

 

רישום לקורס

  

לקורסם נוספים בתחום SQL, ORACLE, בסיסי נתונים ו-Big Data

קורס-עדכון-ידע-לשרת-SQL-בגרסת-2016, קורס-כתיבת-שאילתות-לשרת-SQL-2016, קורס-ניהול-שרתי-SQL-SERVER-DBA, קורס-עיצוב-ופיתוח-מסדי-נתונים-רלציוניים-עם-SQL-SERVER, קורס-עיצוב-פתרונות-לניהול-מחסני-נתונים-גדולים-עם-SQL-SERVER, שימוש-ב-SQL-SERVER-ליצירת-בינה-עסקית-Business-Logic, קורס-כתיבת-שאילתות-עם-Transact-SQL, שיפור-ביצועיי-שאילתות-ב-Microsoft-SQL-Server, קורס-איתור-ופתרון-בעיות-ב-SQL-SERVER, מעבר-מ-בסיס-נתונים-ORACLE-ל-SQL-SERVER, קורס-ניהול-ותחזוקה-של-מערכת-SQL-SERVER, קורס-שימוש-ב-SQL-SERVER-בפרויקטי-פיתוח-תוכנה, שימוש-בכלי-האנליזה-של-SQL-SEVER-בפרויקטי-פיתוח-תוכנה, שימוש-בשירותי-אינטגרציה-של-SQL-SERVER, קורס-שימוש-בשירותי-הדוחות-של-SQL-SEVER, קורס-מסדי-נתונים-ותכנות-בשפת-SQL, קורס-בסיס-נתונים-ORACLE, קורס-בסיס-נתונים-Cassandra

לרשימה של כל קורסי הייטק

 

תכנים בתרגום אוטומטי מאנגלית. לתכנית הקורס המקורית באנגלית

 

 דוגמנות נתונים
"עולם השיח"
דיאגרמת יחסי (ENTITY ERD)
כללי הנורמליזציה
מודל יחסיים (מודל טבלה).
מהו מסד נתונים?
מאגרי מידע
מנוע מסד הנתונים
ממשק המשתמש
המודל הלוגי והמודל הפיזי של מסד הנתונים
המרת ERD לטבלה עיצוב
ERD לשולחנות
ERD לעמודות
מודל יחסי.
בחר שאילתה
מה זה SQL
SQL של קבוצות שונות של הצהרות
משפט SELECT
עדכון, הוספה, מחיקה
הוסף
עדכון
מחק
שפת הגדרות נתונים
מבוא ל- DDL
פקודות DDL ב - SQL
תנאים מוקדמים
אף אחד
מטרות
הבנת עולם השיח
למידה לעיצוב ERD
לימוד דרכים ליישם את העיצוב על מערכת מסד נתונים
היכרות עם תכונות מסד נתונים

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666

07/05/2019

חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »