סדנה זו מלמדת פיתוח תוכנה בשיטת Object Oriented. הסדנה מלמדת את יסודות המטודולוגיה של פיתוח תוכנה בעזרת אובייקטים בסביבת JAVA. נלמד על מחלקות, אובייקטים, ירושה, פולימורפיסם וכיצד כל אלו מתייחסים לעולם האמת אותו אנו מנסים למחשב. כמו כן נלמד כיצד מתרגמים את התכנון בשיטת Object Oriented לתוכנית יעילה ב-JAVA.

 

משך – יום
 

קהל יעד – מתכננים ואנליסטים המתכננים תוכנה לסביבת JAVA. ראשי צוותי פיתוח תוכנה ב-JAVA ומנהלי פרויקטי תוכנה המפותחים בשפת JAVA.

  

לקורסי Java נוספים במכללת סלע

קורס-JPA-תוך-שימוש-ב-Hibernate, קורס-תכנות-Java-לתוכניתנים-מנוסים, פיתוח-תוכנה-ב-Java, קורס-J2EE-לפתוח-מערכות-ארגוניות-גדולות, תבניות-תכנון-מערכות-J2EE, קורס-JAVA-מתקדם, תבניות-תכנון-ב-Java, תכנות-מתקדם-מאוד-ב-JAVA-תוך-שימוש-בתבניות-תכנון-מוכרות, תכנות-JAVA-מתקדם-מאוד, סדנת-8-Java, סביבת-הפיתוח-ב-JAVA, פיתוח-תוכנה-לאתרי-WEB-מתקדמים-ב-JAVA, מערכות-JAVA-ללא-תוכניתנים, ניתוח-ביצועים-של-אפליקציות-JAVA-בשדה, פיתוח-תוכנה-עם-שירותי-WEB-בשפת-JAVA, פיתוח-תוכנה-עם-טכנולוגיית-Object-Oriented-בסביבת-JAVA, Spring-מתקדם, פיתוח-תוכנה-ב-JAVA-תוך-ששימוש-ב-Spring, פיתוח-תוכנה-ב-JAVA-מבוסס-בדיקות, שימוש-ב-XML-לתוכניתנים

לרשימה של כל קורסי הייטק

 

תכנים

מבוא OOP
מהו אובייקט?
אובייקט - מבנה, זהות, מדינה והתנהגות
מבצע אובייקט, תכונות, מחזור חיים, ממשק ויישום
מהו מחלקה?
יחסים
האגודה
צבירה
הרכב
הכללה
התמחויות מרובות
פולימורפיזם
פרודוקטיביות תוכנה גורמים
הנדסת תוכנה טכניקות
מושגים מרכזיים של OOP
תכונות OOP
שפות OOP
מסורתית לעומת OOP
גישות עיצוב
פירוק פרוצדורלי
עיצוב מסורתי disadvantages
מונחה עצמים מונחה עצמים
אובייקטים לפי תפקידיהם
יתרונות
חסרונות פוטנציאליים
דרישות
לא נדרשים תנאים מוקדמים.
מטרות
בסיום הסמינר יבינו המשתתפים את המונחים הבסיסיים לגבי פרדיגמת האובייקט המזרחי ואת יתרונותיו וחסרונותיו.

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »