קורס זה מלמד לפתח תוכנה נקייה ב- ++C. נלמד לכתוב קוד שמונע באגים ומאפשר תמיכה טובה וחלקה בקוד. הן על-ידי המפתח עצמו והן על-ידי אחרים אשר צריכים להיכנס לנעליו. נלמד כיצד לארגן את הקוד מחדש על מנת שיהפוך לנקי יותר מבלי לשנות את התנהגותו החיצונית. כיצד נוכל להפוך את הקוד ליעיל יותר, בר תחזוקה יותר ושמיש יותר תוך כדי שמירה על הפונקציונליות המקורית. מדובר באומנות של כתיבת קוד אשר כל תוכניתן השולט בה מסוגל לתרום לארגון בו הוא עובד בצורה משמעותית יותר. נלמד כיצד כתיבת קוד נקי ב- ++C מתבצעת כך שהקוד יהיה אופטימלי כבר בפעם הראשונה
 

משך – יומיים
 

קהל יעד – תוכניתנים מנוסים, ארכיטקטי תוכנה, ראשי צוותים ומנהלי פרויקטי תוכנה המפתחים תוכנה ב- ++C.

 

 

קורסי תכנות נוספים בתחום לימודי ++C

פיתוח-קוד-נקי-וטכניקות-רפקטורינג, ללמוד-את-ספריות-ה-Boost-CPP, קורס-תכנות-בשפת-C, קורס-תכנות-בשפת-CPP-כולל-עיצוב-מונחה-עצמים, סדנת-תכנות-יעיל-בשפת-CPP, תכנות יעיל בשפת ++C למערכות משובצות מחשב, תבניות-עיצוב-תוכנה-ב-CPP, תכנות-מתקדם-בשפת-C, ניפוי-שגיאות-תכנות-ב-CPP, תכנות ב- ++C, הסטנדרטים האחרונים, מבוא-לעיצוב-תוכנה-בשיטת-Object-Oriented, מעבר-ל-CPP-מודרני, פיתוח-תוכנה-מבוסס-בדיקות-לתוכניתני-CPP

לרשימה של כל קורסי הייטק

 

תכנים

קוד נקי קוד מקורי
עיצוב פשוט קידוד על ידי כוונה
מתן שמות
שימוש בהערות
סגנונות קוד
עקרונות עיצוב מוצקים
Refactoring עקרונות עם ו
זיהוי קוד
עקרונות של CodeReview אפקטיבי
TDD
ניסיון בכתיבת קוד
היכרות עם שפת התכנות ++C
כתוב קוד פשוט, אקספרסיבי.
לזהות ולתקן ריחות קוד.
קוד מורשת קוד לתוך קוד נקי.
השתמש בתכונות של Visual StudioRrefactoring.
להבין ולהחיל קוד מוצק (קוד עיצוב טוב) עקרונות.
ארגן את הקוד ב- MaintainableWay.
סקירת קוד ביעילות.
להבין את העקרונות של מבחן מונע פיתוח, ואת הקשר שלהם עם קוד נקי.

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666

29/04/2019

חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »