בקורס זה נלמד לעומק כיצד IIS עובד. נלמד על ארכיטקטורת הצינור של IIS וכיצד הוא התפתח בשנים האחרונות. נלמד מהו מאגר היישומים של IIS וכיצד להגדיר אותו. נעבור על כמה מהתכונות המוכרות של IIS, כגון דחיסה ושכתוב כתובת אתר, וכמה מהתכונות המוכרות פחות של IIS, כגון אתחול יישומים. לבסוף, נלמד כיצד לפתור בעיות ב- IIS, באמצעות כלי לוג ו- Failed Request Tracing. קורס זה מכסה את התכונות החדשות ביותר של IIS.

 

משך – יום אחד

   


קהל יעד - מפתחים ואנשי DevOps

 

רישום לקורס

 

ליתר קורסי NET.

פיתוח-שרתי-WEB-עם-MVC, קורס-קונפיגורציה-של-Windows, פיתוח-תוכנה-מתקדמת-ב-NET., קורס-WPF-בניית-ממשקים-לאפליקציות-WINDOWS, פיתוח-תוכנה-מתקדמת-תוך-שימוש-בגרעין-מערכת-NET., קורס-WPF-מתקדם-בניית-ממשקים-מתקדמים, תכנות-א-סינכרוני-מתקדם, קורס-תכנות-#F, סדנת-IIS, קורס-תכנות-מקבילי-עם-TPL, פיתוח-מּוּנַע-בדיקות-בסביבת-.NET., קורס-TFS-מרוכז

לרשימה של כל קורסי הייטק

 


 

תכנים בתרגום אוטומטי מאנגלית. לתכנית הקורס המקורית באנגלית

 

IIS גרסאות והיסטוריה
קביעת תצורה של IIS
IIS מנהל
משלחת תכונה
כלי שורת הפקודה
תצורה משותפת
ארכיטקטורה
צינור בקשה
מאגר יישומים
צינור הרחבה
קלאסי מול משולב
מודולים
מטפלים
תכונות IIS ורכיבים
דחיסה
מטמון פלט
כתובת אתר לשכתב
יישום אתחול
פתרון תקלות
IIS רישום
תכונות מובנות
רישום מתקדם
התחבר ניתוח

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666

12/05/2019

חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »