סדנה זו מכינה את הלומד למבחן ההסמכה של ISTQB. המטרה בסדנה לעבור על הסילבוס הרשמי של ISTQB ולהכין את הלומד למבחן ההסמכה בצורה מרבית. הסדנה מעניקה ללומדים את מירב הכלים לעבור את המבחן בציון גבוהה. הסדנה הינה סדנה אינטנסיבית (מתכונת של Boot Camp) כולל לימודים ועבודה בשעות שלאחר הסדנה, על מנת להגיע למבחןCTFL בשיא המוכנות.

 

משך – יומיים
 

קהל יעד – בודקי תוכנה המעוניינים לקבל הסמכה רשמית של ISTQB, בודקי תוכנה מנוסים המעוניינים לקבל הסמכות מתקדמות של ISTQB אך חייבים את ההסמכה הבסיסית CTFL קודם.

 

קורסי QA מומלצים נוספים

כלים-לתכנון-מתקדם-של-מערך-בדיקות-ואופטימיזציה, הרחבה-לבודק-תוכנה-Agile–המסלול-המהיר, הרחבת-AGILE-להסמכת-בודק-תוכנה-בסיסית, תקשורת-בין-אישית-ויכולות-הבעה-לבודקי-תוכנה, קורס-הכנה-להסמכת-בודק-תוכנה-בכיר, קורס-QA, סדנה-אינטנסיבית-להכנה-למבחן-CTFL, בדיקות-תוכנה-בעולם-הדיגיטלי-החדש-אוטומציה-DevOps-ומה-שמעבר, QA-מחקרי–בדיקות-תוכנה-על-ידי-חקר-המערכת, מדדים-ושיטות-הערכה-לביצוע-בדיקות-תוכנה-QA-איכותי, קורס-MTM–לימוד-כלי-הבדיקות-של-מיקרוסופט, קורס-Perl, הערכת-סיכונים-בתהליך-QA, אוטומציה-תוך-שימוש-ב-Ranorex, שיפור-תהליכי-ה-QA-בארגון, אוטומציה-לבודקי-תוכנה, קורס-בדיקות-אתרי-WEB, כתיבת-מפרט-בדיקות-איכותי

לרשימה של כל קורסי הייטק

  

תכנים

מפגש 1
מבוא
אימון מלא על פרק 4 - תוכנה בדיקות עיצוב טכניקות
תרגילים על פרק 4 + פתרון שאלות לדוגמה הבחינה
מפגש 2
סקירה קצרה של פרקים 1-6 (לא כולל 4)
פתרון תרגילים + שאלות הבחינה לדוגמה
פתרון הבחינה Mock
ניתוח התשובות של Mock + Q & A
סקירה - כיצד להתכונן לבחינה? כיצד לפתור נכון שאלות?
רטרוספקטיבה
פרק 1 - יסודות של בדיקה
פרק 2 - בדיקה לאורך מחזור החיים של התוכנה
פרק 3 - טכניקות סטטיות
פרק 5 - ניהול מבחן
פרק 6 - כלי עזר לבדיקות
קולטינג שאלות ופתוח בעיות עבור הכיתה

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666



חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »