כבודקי תוכנה מקצועיים אנו נדרשים תדיר לבצע החלטות. אם אנו מסוגלים למדוד דברים אנו מסוגלים לבצע החלטות חכמות יותר ואיכותיות יותר. החל מבחירת אסטרטגיית הבדיקות הטובה ביותר, הערכת התקציב הנדרש, החלטה על כמה סבבי QA לבצע ועד להחלטה עד כמה המערכת יציבה ופועלת נכון בשלב זה, כל אלו הן החלטות איכותיות אשר היה רצוי שנוכל לקבלן על סמך מדידות אמפיריות ולא רק לפי רגשות. בקורס נדגים את שיטת GQM לביצוע מדידות כמותיות על מנת לענות על שאלות איכותיות אלו. על ידי דיון והעמקה אנו נלמד על כיצד לתכנן, לעצב ולהשתמש במדדי כמות אוביקטיביים לצורך ביצוע עבודת QA טובה ויעילה יותר.

 

משך – יום
 

קהל יעד – אנשי QA, בודקי תוכנה, ראשי צוותי בדיקות תוכנה ומנהלי פרויקטי תוכנה

 

קורסי QA מומלצים נוספים

כלים-לתכנון-מתקדם-של-מערך-בדיקות-ואופטימיזציה, הרחבה-לבודק-תוכנה-Agile–המסלול-המהיר, הרחבת-AGILE-להסמכת-בודק-תוכנה-בסיסית, תקשורת-בין-אישית-ויכולות-הבעה-לבודקי-תוכנה, קורס-הכנה-להסמכת-בודק-תוכנה-בכיר, קורס-QA, סדנה-אינטנסיבית-להכנה-למבחן-CTFL, בדיקות-תוכנה-בעולם-הדיגיטלי-החדש-אוטומציה-DevOps-ומה-שמעבר, QA-מחקרי–בדיקות-תוכנה-על-ידי-חקר-המערכת, מדדים-ושיטות-הערכה-לביצוע-בדיקות-תוכנה-QA-איכותי, קורס-MTM–לימוד-כלי-הבדיקות-של-מיקרוסופט, קורס-Perl, הערכת-סיכונים-בתהליך-QA, אוטומציה-תוך-שימוש-ב-Ranorex, שיפור-תהליכי-ה-QA-בארגון, אוטומציה-לבודקי-תוכנה, קורס-בדיקות-אתרי-WEB, כתיבת-מפרט-בדיקות-איכותי

לרשימה של כל קורסי הייטק

 

תכנים

מבוא למדידות ולערכים
מבוא
הצגת המשתתפים והמאמן
כללי
מדידה; ערך מטרי
באיזו דרך אנחנו צריכים להשתמש M & ​​M
מדידות וערכים של תפיסות מוטעות
תרגיל לדיון - מדידות וערכים - מדוע וכיצד
בחירת המדדים הנכונים
מוטיבציה
איך החלטות באמת נעשה?
7 המילים היקרות ביותר בפרויקט
מדוע בחירת ערכים טובים חשובה?
קבלת ההחלטות הנכונות, שימוש במדדים הלא נכונים
GQM - ערך שאלה מטרי
מבוא
הגדרת יעדים עסקיים (BGs) ומטרות בדיקה (TGs)
תרגיל - הגדרת מטרות בדיקה [אופציונלי]
לשאול את השאלות הנכונות
תרגיל - הגדרת שאלות [אופציונלי]
הגדרת המדדים הנכונים
תרגיל - הגדרת ערכים
שימוש M & ​​M לביצוע החלטות בדיקה טובה
נקודות החלטה במהלך מחזור חיי פיתוח המוצר
תרגיל תרחישים - מהן המטרות שלנו? איך נדע שהגענו אליהם? מה יעזור לנו לדעת את זה?
שילוב M & M, הגדרת מרכזי שליטה
יישום מדידה וערכים
M & M ביצוע ותפעול
M & M התגלגל ממדים
פונקציונלי
תפעולית
ניהולית

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666

29/04/2019

חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »