סדנה זו מלמדת את הטכניקות לפיתוח תוכנה בשיטה מונחית עצמים. הסדנה מתחילה בלהסביר את המושגים של מתודולוגיית ה-Object Oriented כגון: מחלקות, אובייקטים, הודעות מסוגים שונים, ירושה רגילה, ירושה מרובה ופולימורפיסם. לאחר מיכן אנו נחשפים למגוון של מקרי דוגמא והדרכים למפות אותם בטכניקת האובייקטים. בסדנה נלמד כיצד פיתוח תוכנה בעזרת מיפוי של טכניקת האובייקטים מאפשר לנו לפתח תוכנה טובה יותר ולקשר טוב יותר בין עולם התכנות לעולמם של המשתמשים בתוכנה.

 

משך – יום אחד
 

קהל יעד – מנתחי מערכות, מעצבי תוכנה, מנהלי פרויקטי תוכנה ותוכניתנים הצריכים ללמוד על עולם ה-Object Oriented

 

קורסי תכנות נוספים בתחום לימודי ++C

פיתוח-קוד-נקי-וטכניקות-רפקטורינג, ללמוד-את-ספריות-ה-Boost-CPP, קורס-תכנות-בשפת-C, קורס-תכנות-בשפת-CPP-כולל-עיצוב-מונחה-עצמים, סדנת-תכנות-יעיל-בשפת-CPP, תכנות יעיל בשפת ++C למערכות משובצות מחשב, תבניות-עיצוב-תוכנה-ב-CPP, תכנות-מתקדם-בשפת-C, ניפוי-שגיאות-תכנות-ב-CPP, תכנות ב- ++C, הסטנדרטים האחרונים, מבוא-לעיצוב-תוכנה-בשיטת-Object-Oriented, מעבר-ל-CPP-מודרני, פיתוח-תוכנה-מבוסס-בדיקות-לתוכניתני-CPP

לרשימה של כל קורסי הייטק

 

תכנים

מבוא OOP

מהו אובייקט?
אובייקט - מבנה, זהות, מדינה והתנהגות
מבצע אובייקט, תכונות, מחזור חיים, ממשק ויישום
מהו מחלקה?
יחסים
האגודה
צבירה
הרכב
הכללה
התמחויות מרובות
פולימורפיזם
פרודוקטיביות תוכנה גורמים
הנדסת תוכנה טכניקות
מושגים מרכזיים של OOP
תכונות OOP
שפות OOP
מסורתית לעומת OOP
גישות עיצוב
פירוק פרוצדורלי
עיצוב מסורתי disadvantages
מונחה עצמים מונחה עצמים
אובייקטים לפי תפקידיהם
יתרונות
חסרונות פוטנציאליים

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »