קורס זה מלמד שימוש בטכניקות עיצוב בדיקות על מנת להגיע לביצוע אופטימלי של בדיקות תוכנה, בדיקות אתרי אינטרנט ובדיקות למובייל. השימוש בכלים ממוכנים לביצוע התכנון של בדיקות מעודד אותנו לבצע יותר תכנון. נלמד כלים ליצירת סדר עדיפויות נכון במערך הבדיקות על מנת לייעל את התהליך ולחסוך בכסף. בקורס זה נציג כלים (חינמיים) שונים לביצוע תכנון מערך הבדיקות. הקורס כולל תרגול רב של לימוד הכלים השונים.

 

משך – יומיים

 

קהל יעד – בודקים ידניים ובודקי תוכנה המשתמשים באוטומציה, ראשי צוותי בדיקות, מנהלי בדיקות

 

קורסי QA מומלצים נוספים

כלים-לתכנון-מתקדם-של-מערך-בדיקות-ואופטימיזציה, הרחבה-לבודק-תוכנה-Agile–המסלול-המהיר, הרחבת-AGILE-להסמכת-בודק-תוכנה-בסיסית, תקשורת-בין-אישית-ויכולות-הבעה-לבודקי-תוכנה, קורס-הכנה-להסמכת-בודק-תוכנה-בכיר, קורס-QA, סדנה-אינטנסיבית-להכנה-למבחן-CTFL, בדיקות-תוכנה-בעולם-הדיגיטלי-החדש-אוטומציה-DevOps-ומה-שמעבר, QA-מחקרי–בדיקות-תוכנה-על-ידי-חקר-המערכת, מדדים-ושיטות-הערכה-לביצוע-בדיקות-תוכנה-QA-איכותי, קורס-MTM–לימוד-כלי-הבדיקות-של-מיקרוסופט, קורס-Perl, הערכת-סיכונים-בתהליך-QA, אוטומציה-תוך-שימוש-ב-Ranorex, שיפור-תהליכי-ה-QA-בארגון, אוטומציה-לבודקי-תוכנה, קורס-בדיקות-אתרי-WEB, כתיבת-מפרט-בדיקות-איכותי

לרשימה של כל קורסי הייטק

 

תכנים

מבוא
הצגת משתתפים ומאמנים
האתגרים אנו עומדים בפני בדיקות היום
אתגרים אנו מתמודדים עם עיצוב המבחן
קפה עצים
יסודות ה- CT
דוגמה
בדיקות עסקיות, פונקציונליות ומרכיבים
קפה עצים עורך הכלי
מבוא והדגמה
היבטים מתקדמים ב- CT
כיסוי באמצעות CT
מינימום ומקסימום
Pairwise, מערכים אורתוגונליים & כל זוגות
מה זה בדיקה זוויתית?
חישוב צירופי הצמד
Pairwise במחקר
מדוע בדיקות זוויתיות עובדות?
אלגוריתמים מערכים אורתוגונליים
פוטנציאל ההתפוצצות מקרה מבחן
תיאוריית בדיקות Pairwise
תורת המערכים האורתוגונליים ואלגוריתם (באמצעות דוגמה)
תרגיל (מערכים אורתוגונליים)
אלגוריתם של כל זוגות
שימוש בכל זוגות (הדגמת כלי)
תרגיל (הידיים על כל זוגות, JB)
PICT הדגמה כלי
Exrecise (הידיים על PICT, MS)
לעטוף
שלך "לקחת משם" מן הקורס הזה
דיון סיכום

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »